Krok za krokem při tvorbě webu

Publikováno: 22.06.2022
Co děláme

1) Úvodní analýza

Na schůzkách klientům aktivně nasloucháme, ptáme se zjišťujeme vše důležité o vás, segmentu vašeho podnikání, konkurenci a hlavně vašich zákaznících. Získáme tak podklady, s kterými budeme v budoucnu pracovat. Díky nim si uděláme představu o rozsahu celého webu a definujeme všechny jeho funkce.

 
 

2) Návrh webu a designu

Vypracujeme návrh architektury a rozložení jednotlivých prvků webu do podoby drátěného modelu nebo prototypu. Připravíme grafický návrh úvodní strany. Po schválení finální verze hlavní strany se dodělají i grafické podklady pro tvorbu podstránek.

3) Kódování

Webové stránky již od samotného začátku navrhujeme tak, aby obsah byl dobře dostupný na všech zařízeních – od mobilních telefonů všech velikostí přes tablety až po netbooky, notebooky a desktopy a to tak, že samotný web se automaticky přizpůsobí danému zařízení. Google v roce 2015 aktualizoval svůj algoritmus pro preference vyhledávání tak, že weby optimalizované pro mobilní zařízení hodnotí lépe. To znamená, že mobilní webové stránky jsou snadněji dohledatelné.

 
 

4) Programování

Nakódovanou prezentaci nasadíme na naše CMS (administrační systém), který neustále vyvíjíme a kde si můžete jednoduše a intuitivně editovat veškerý obsah. Pokud vám termín ani SEO (Search Engine Optimization) není cizí, určitě oceníte snadné vyplňování všech potřebných on-page faktorů. Vyhledávače jako Google nebo Seznam vás za to náležitě ocení lepšími pozicemi ve vyhledávání. Víme, že každý klient je jiný a má jiné požadavky, proto často klientovi naprogramujeme nebo upravíme modul, který potřebuje.

5) Testování a optimalizace

Než nový web spustíme, vše detailně zkontrolujeme a otestujeme. Všechny nové generace našich webů pracují na zabezpečeném HTTPS protokolu. Díky tomu se zvýší zabezpečenost dat a ochrana proti nežádoucímu obsahu (např. malware). Zároveň se tím zajistí důvěrnost přenášených dat. Takto zabezpečený web preferují vyhledávače, díky tomu získáte další plusové body ve vyhledávání.

 
 

6) Internetový marketing

Nedílnou součástí tvorby webových stránek je důkladná optimalizace webů pro vyhledávače (SEO) a další součásti online marketingu. Pro naše klienty v rámci online marketingu spravujeme PPC kampaně, sociální sítě ( Facebook, YouTube.. ) remarketing, dynamickou a produktovou reklamu ( Zboží, Heuréka, Google nákupy..) a zajišťujeme poutavé texty. Neposkytujeme jenom několik služeb. Náš internetový marketing pokrývá kompletní spektrum služeb a klient má vždy perfektní přehled nad tím co pro něj děláme a jak se daří plnit cíle.

7) Podpora a konzultace

Webové stránky jsou po předání plně pod vaší správou, můžete si doplňovat a měnit obsah, jak potřebujete. Stále se však najde spousta věcí, s kterou budete pravděpodobně potřebovat pomoct. Ať jsou to profesionální kampaně, úpravy designu, micropage, nebo rozšíření funkcí s tím, jak poroste vaše firma porostou i vaše požadavky. Vždy vám budeme k dispozici a nadále rozvíjet web a poskytovat marketingové služby nebo grafickou podporu.